Poland Germany United Kingdom Russian Federation Slovakia Ukraine France Greece

(Polski) USŁUGA CIĘCIA LASEREM RUR I PROFILI ZE STALI CZARNEJ I CHROMONIKLOWEJ

Sorry, this entry is only available in Polish.


Monolity Odlewnia na FACEBOOK-u

Możecie nas również zobaczyć na FACEBOOK-u. Dużo aktualności i wizualizacji naszej Firmy.

ZAPRASZAMY


Zapraszamy na FACEBOOK

Zapraszamy na FACEBOOK


Targi Village- 2015, Astana, Kazachstan

W dniach 22 do 24 kwietnia 2015 r, odbyły się II Międzynarodowe budowlane targi w Astanie , Village-2015. Na targach zaprezentowano nowoczesne technologie budowlane, materiały oraz sprzęt.

Zawsze będziemy starać się utrzymać wysoki poziom jakości! Dziękujemy wszystkim za wsparcie i odwiedzenia naszego stoiska!


“Salon Kominków 2015” Moskwa , Rosja

26 – 29 marca 2015 r, zaprezentowaliśmy swoje produkty podczas największych targów “Salon kominków” Moskwa, Rosja. Dziękujemy Klientom z rynku rosyjskiego za ciepłe przywitanie.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i za wsparcie naszych wyłącznych przedstawicieli Grupa firm “Kowczeg”.


ISH-2015, Frankfurt, Niemcy

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Partnerom, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach ISH – 2015 które odbyły się 10-14.03.2015 we Frankfurcie.

Zespół firmy Monolity Odlewnia dziękuje swoim Partnerom i Gościom za ich wsparcie i zainteresowanie naszymi produktami!


Salon KAMINOV 2014, Moskwa

Salon KAMINOV 2014 – największe w Rosji targi branży kominkowej i grzewczej, podczas których prezentowaliśmy nasze produkty, odbyły się w dniach 13 – 16 marca 2014 w Moskwie. Jest nam niezmiernie miło, że Klienci z rynku rosyjskiego tak ciepło i serdecznie przyjęli wykonywane przez nas wyroby . Dziękujemy wszystkim Kontrahentom, za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie ofertą TARNAVvA.


Fasad 2014, Kaliningrad

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Fasad w dniach 13-15.03.2014 w Kaliningradzie. W szczególności pragniemy podziękować firmie “Nayan-Balt” (Kaliningrad) za pomoc w organizacji imprezy.


Targi “АQUA-ТHЕRМ- 2013”

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Aqua Therm, które odbyły się w dniach 14-17 maja 2013 w Kijowie. Na wystawie pokazaliśmy zarówno nasze nowy jak i dotychczasowe produkty. Pragniemy podziękować firmie “Teplobak” ( ТОВ “Теплобак”) za pomoc w organizacji naszego uczestnictwa.


Targi Salon Kaminow 2013 – Moskwa

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko w dniach 14-17 marca 2013, podczas moskiewskich targów Salon Kaminow 2013.

Jesteśmy przekonani, że zaprezentowana oferta oraz możliwość uzyskania wyczerpujących informacji o naszych produktach pozwoliło na jeszcze lepsze poznanie firmyTarnavva Sp. z o.o.